Zobacz więcej Miedziane systemy instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pierścień KAN-therm Push 18 x 2,5 A

Pierścień KAN-therm Push 18 x 2,5 A

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pierścień KAN-therm Push to element służący tworzeniu instalacji wodociągowych i grzewczych w systemie push. Budowa takiej instalacji polega na wciśnięciu rozszerzonej końcówki rury na złączkę i nasunięciu jej na połączenie pierścienia. Cały system, jak i pierścień, sprawiają, że nie ma potrzeby dodatkowych uszczelnień. Tego typu instalację cechuje trwałość i wytrzymałość.

   Cechy i zalety

    Wykonany z miedzi pierścień KAN-therm Push przeznaczony jest do rur z polietylenu o podwyższonej wytrzymałości termicznej lub polietylenu sieciowanego. Bez tego elementu nie jest możliwe stworzenie prawidłowej instalacji w systemie KAN-therm Push. Montując produkt na rurze, pamiętaj, by nałożyć go wewnętrznie fazowanym końcem od strony kształtki. Pierścień KAN-therm Push 18 x 2,5A jest produktem posiadającym atest higieniczny, który dopuszcza jego kontakt z wodą pitną. Dzięki temu prezentowany produkt możesz z sukcesem zastosować w instalacjach z zimną i ciepłą wodą pitną i użytkową, a także tworząc centralne ogrzewanie grzejnikowe czy ogrzewanie podłogowe. Wśród oferowanego asortymentu znajdziesz także pierścienie w innych rozmiarach. Element objęty jest dwuletnią gwarancją.

     Specyfikacja techniczna

     Wymiar A18mm
     KolorMiedziany
     Kod produktu5901445903695