Zobacz więcej Narzędzia systemowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Narzędzia systemowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Piła prosta Fiskars QuikFit
Strzałka w prawo

Piła prosta Fiskars QuikFit

158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Piła prosta jest ręcznym narzędziem ogrodowym, dla którego znajdziesz wiele zastosowań. Posiada długie i bardzo solidne ostrze z utwardzonej stali, dlatego jest niepodatna na uszkodzenia. Przeznaczona jest do montażu na kompatybilnym trzonku, do którego pasują także inne głowice – w dowolnej chwili będziesz mógł ją więc zdjąć i wymienić na część przeznaczoną np. do grabienia trawy.

   Cechy i zalety

    Jeśli w Twoim domku narzędziowym nie ma wiele miejsca do przechowywania, zrozumiałym jest, że należy wyposażyć się w najbardziej ergonomiczne sprzęty. Jednym z nich jest prezentowana piła prosta, którą należy połączyć z pasującym do niej trzonkiem. Stanowi ona jedno z narzędzi systemowych – możesz swobodnie wymieniać ją na inne głowice i korzystać z tego samego drążka. Takie rozwiązanie znacznie ograniczy ilość przestrzeni potrzebnej na ogrodowe sprzęty, a jednocześnie pozwoli Ci zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji ogrodu. Piła jest uniwersalna – jej długie ostrze z utwardzonej stali daje możliwość używania jej podczas rozmaitych prac ogrodowych. W naszych marketach zaopatrzysz się także w pozostałe głowice. Przyjdź i wybierz te, których brakuje w Twoim ogrodzie.

    • System z wymiennym trzonkiem

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNasadka do pilarki tarczowej
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MarkaFiskars
    Kod produktu5905568365286