Zobacz więcej Pilarki elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Pilarki

Strzałka w prawo

Pilarki elektryczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pilarka łańcuchowa akumulatorowa na wysięgniku DeWalt XR 30 cm 18 V
Strzałka w prawo

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa na wysięgniku DeWalt XR 30 cm 18 V

1 198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pilarka łańcuchowa akumulatorowa na wysięgniku DeWalt XR została wyposażona w bezszczotkowy silnik, który działa wydajnie i wyróżnia się długą żywotnością. Model posłuży Ci do ścinania gałęzi i cięcia drewna. Produkt wyróżnia się niewielką wagą, która zapewnia wygodę podczas użytkowania. Pilarka ma duży zasięg, co ułatwia pracę. . Oszczędzajmy energię - Bezszczotkowy silnik elektroniczny pracuje wydajniej niż silniki szczotkowe. Pomaga to zmniejszyć zużycie energii w trakcie pracy. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Pilarka łańcuchowa akumulatorowa na wysięgniku DeWalt XR 30 cm 18 V przyda Ci się podczas prac w ogrodzie. Urządzenie z bezszczotkowym silnikiem wykorzystasz do ścinania gałęzi. Sprzęt sprawdzi się też do cięcia drewna. Pilarka z beznarzędziowym napinaniem łańcucha jest wygodna w użytkowaniu. Urządzenie z serii XR zostało wykonane z lekkich rurek aluminiowych. Dzięki temu sprzęt wyróżnia się niewielką wagą, co zapewnia komfort podczas pracy. Wygodę gwarantuje również teleskopowa tyczka, która zwiększa zasięg urządzenia. Pilarka łańcuchowa akumulatorowa na wysięgniku DeWalt XR ma przechylaną głowicę. Dzięki niej przyjmiesz pozycję, która ułatwi panowanie nad narzędziem. W naszym asortymencie znajdziesz też inne urządzenia marki DeWalt.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaDeWalt
     Długość prowadnicy pilarki łańcuchowej3000mm
     SeriaXR
     Napięcie akumulatora18V
     Prędkość łańcucha23.4km/h
     SmarowanieAutomatyczne
     Kod produktu5035048713624