Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Sterowanie bramami i alarmami

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pilot 4-kanałowy Moovo Grigio

Pilot 4-kanałowy Moovo Grigio

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pilot Moovo to nadajnik umożliwiający bezprzewodowe otwieranie bramy wjazdowej. Pozwoli Ci wygodnie przez nią przejechać, bez konieczności ręcznego jej otwierania. Produkt zaopatrzony jest w diodę oraz cztery przyciski służące do sterowania urządzeniami z serii Moovo. Poza tym, wykonano go z mocnych i trwałych materiałów, dzięki którym zachowuje on trwałość na długi czas.

   Cechy i zalety

    Pilot Moovo może być z powodzeniem stosowany w systemach automatyki bram wjazdowych. Za jego pomocą możesz przesłać sygnał do odbiornika, który umożliwi Ci zdalne otwieranie bramy. Sprawia to, że nie musisz wysiadać z auta i ręcznie jej otwierać. Poza tym, zasięg nadajnika pozwoli Ci na otwarcie bramy, zanim podjedziesz autem na podjazd. Dzięki temu, wjeżdżanie na posesję stanie się szybsze i bardziej wygodne. Produkt jest wykonany z mocnych i trwałych materiałów. Dlatego zachowuje on swoje właściwości użytkowe na długi czas eksploatacji. Wykończono go w srebrnym kolorze, dzięki czemu zyskał nowoczesny wygląd. Pilot jest zasilany baterią, która na długo zapewnia mu energię potrzebną do działania. Zaopatrzono go w diodę, która informuje o poziomie jej naładowania, dzięki czemu możesz ją w porę wymienić. Sygnalizuje też przesłanie sygnału do odbiornika.

    • Kod dynamicznie zmienny

    Specyfikacja techniczna

    Kompatybilnośćdo bram Moovo
    KolorSzary
    Częstotliwość433.92MHz
    PrzeznaczeniePozwala na obsługę systemu automatyki przydomowej składającego się nawet z 4 urządzeń
    Kod produktu8032595792932