Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Sterowanie bramami i alarmami

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pilot 4-kanałowy Moovo Verde

Pilot 4-kanałowy Moovo Verde

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pilot Moovo służy do automatycznego otwierania bramy wjazdowej. Przeznaczony jest on do stosowania z innymi produktami z tej serii. Stanowi on niewielki nadajnik z czterema przyciskami umożliwiający zdalne sterowanie urządzeniami Moovo. Zaopatrzono go w diodę informującą o przesłaniu zadania do odbiornika systemu automatyki bramy wjazdowej. Możesz go z powodzeniem przyczepić do breloczka do kluczy.

   Cechy i zalety

    Pilot Moovo to produkt, który stosowany jest w systemach automatyki bram wjazdowych. Może być stosowany zarówno do bram przesuwnych, jak i skrzydłowych. Umożliwia on przesłanie sygnału do odbiornika. Dzięki temu, jesteś w stanie bezprzewodowo otwierać swoją bramę. Zapewnia to wygodę, ponieważ nie musisz wysiadać z auta, aby ją ręcznie otworzyć. Pilot służy do zdalnego sterowania bramą za pomocą specjalnych kodów i algorytmów. Uniemożliwiają one wówczas jej otwarcie za pomocą innych nadajników. Produkt posiada 4 przyciski, które służą do obsługi urządzeń z serii Moovo. Poza tym, zaopatrzono go w uchwyt pozwalający na jego mocowanie do breloczka do kluczy. Sprawia to, że nie musisz się obawiać, że zapomnisz go ze sobą zabrać. Zainstalowano w nim także diodę, która świeci się podczas naciskania przycisków. Informuje ona w ten sposób o przesłaniu sygnału.

    • Kod dynamicznie zmienny

    Specyfikacja techniczna

    Kompatybilnośćdo bram Moovo
    KolorZielony
    Częstotliwość433.92MHz
    PrzeznaczeniePozwala na obsługę systemu automatyki przydomowej składającego się nawet z 4 urządzeń
    Kod produktu8032595792949