Zobacz więcej Sterowanie bramami i alarmami

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pilot 4-kanałowy przewodowy Moovo

Pilot 4-kanałowy przewodowy Moovo

108
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pilot Moovo z powodzeniem wykorzystasz do obsługi bram wjazdowych posiadających system automatycznego otwierania. Pozwala na emisję sygnału do odbiorników z serii Moovo. Dzięki temu, możesz za jego pomocą wygodnie otwierać bramę. Produkt posiada cztery przyciski i jest łatwy w obsłudze. Zachowuje sprawność długi okres użytkowania, ponieważ wykonano go z wytrzymałych materiałów.

   Cechy i zalety

    Pilot Moovo jest produktem umożliwiającym otwieranie bramy wjazdowej. Można go z powodzeniem stosować z pozostałymi elementami z tej serii. Posiada cztery przyciski służące do obsługi urządzeń Moovo. Za jego pomocą możesz z łatwością wysyłać do odbiorników sygnał z poleceniem. Użytkowanie pilota jest w pełni bezpieczne, gdyż wykorzystano w nim technologię opartą na kodach. Ulegają one zmianie za każdym razem, gdy używasz nadajnika. Dzięki temu, nie ma ryzyka, że brama zostanie otworzona innym pilotem. Poza tym, został on wykonany z materiałów wykazujących trwałość oraz dobrą wytrzymałość. Sprawia to, że na długo zachowa swoje właściwości użytkowe. W naszej ofercie znajdują się również inne produkty z tej serii, które możesz wykorzystać do budowy automatycznej bramy wjazdowej.

    • 4-kanałowy przewodowy nadajnik radiowy do automatyki bramowej i garażowej

    Specyfikacja techniczna

    Kompatybilnośćdo bram Moovo
    KolorZielony
    PrzeznaczenieDo automatyki bramowej i garażowej
    Kod produktu8032595792956