Zobacz więcej Sterowanie bramami i alarmami

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pilot Moovo 4-kanałowy

Pilot Moovo 4-kanałowy

158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profesjonalny pilot 4-kanałowy do obsługi zautomatyzowanej bramy to narzędzie, które wyposażono w nowoczesną technologię, zapobiegającą ingerencji kogokolwiek z zewnątrz. Pilot marki Moovo ułatwia codzienne korzystanie z bram podczas wyjazdu i wjazdu na posesję domu – dzięki jego zastosowaniu nie musisz wysiadać z auta, by otworzyć bramę. Wystarczy naciśnięcie przycisku i do radioodbiornika zostaje wysłany unikatowy kod, za każdym razem inny, który uruchamia wrota. To doskonałe rozwiązanie na zapewnienie sobie i bliskim wygody i bezpieczeństwa.

   Cechy i zalety

    Jeśli chcesz poprawić wygodę i bezpieczeństwo podczas korzystania z bramy wjazdowej i garażowej, możesz samodzielnie zamontować elementy automatyki przydomowej. Marka Moovo oferuje pełne wyposażenie do automatyzacji bram, wykonane z wytrzymałych materiałów i charakteryzujące się prostym, klasycznym wzornictwem. Do otwierania i zamykania zautomatyzowanej bramy niezbędny jest pilot, który może obsługiwać kierowca pojazdu. Pilot jest mały, poręczny i łatwy do utrzymania w jednej dłoni. Posiada specjalny otwór, który pozwala na przypięcie go do zestawy kluczy samochodowych, dzięki czemu możesz go mieć zawsze pod ręką, bez konieczności szukania dla niego właściwego miejsca. Dodatkowo jego czarno-srebrny kolor sprawia, że jest elegancki i dyskretny. Pilot 4-kanałowy wyposażony jest w unikalną technologię kodu dynamicznie zmiennego, który uniemożliwia skopiowanie kodu nadajnika przez osobę z zewnątrz. Kod za każdym naciśnięciem pilota ulega zmianie, ale jest odbierany przez właściwy radioodbiornik.

     Specyfikacja techniczna

     Kompatybilnośćdo Moovo Professional: zestaw DM600, CM220, OM550
     KolorCzarno-srebrny
     Typ produktuSystem zdalnego sterowania do bram garażowych
     PrzeznaczenieOtwiera i zamyka odpowiednią bramę, bez konieczności wysiadania z samochodu; czterokanałowe piloty MP4K umożliwiają sterowanie czterema urządzeniami; pozwala obsłużyć jednocześnie bramę i garaż
     Kod produktu8032595791065