Zobacz więcej Szczypce uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Szczypce i obcęgi

Strzałka w prawo

Szczypce uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pinceta Top Tools do izolacji komplet 4 szt.

Pinceta Top Tools do izolacji komplet 4 szt.

15,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Komplet izolowanych pincet wykorzystasz podczas wielu prac modelarskich. Dzięki precyzyjnym końcówkom będziesz mógł chwycić i przykleić delikatne elementy, nie uszkadzając ich. Produkty zostały pokryte izolacją, co poprawia komfort chwytania i nie męczy dłoni podczas wielogodzinnych prac modelarskich. W naszej ofercie znajdziesz także inne narzędzia precyzyjne.

   Cechy i zalety

    Komplet pincet to niezbędne wyposażenie każdego modelarza. Narzędzia o różnych końcówkach- płaskiej, wygiętej, zwężonej oraz rozwierającej się posłużą Ci do wykonywania precyzyjnych prac montażowych, modelarskich oraz z zakresu do it yourself. Pincety posłużą Ci do podnoszenia czy klejenia ze sobą drobnych elementów, które są częścią dekoracji. Sprawdza się także w elektronice czy mechanice precyzyjnej. Pincety posiadają izolowane trzonki, co znacznie poprawi chwytanie, jak wykonywanie wielogodzinnej pracy. Dzięki 4 rożnym końcówkom będziesz mógł wykonać wszystkie czynności montażowe za pomocą jednego zestawu. W naszej ofercie dostępne są także inne narzędzia ręczne oraz specjalne kleje, które umożliwią łączenie części modelarskich.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu120mm
     MateriałStal
     Kod produktu5902062140371