Zobacz więcej Łaty pomiarowe i plony

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Poziomice i lasery

Strzałka w prawo

Łaty pomiarowe i plony

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pion murarski Topex 275 g
Strzałka w prawo

Pion murarski Topex 275 g

16,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pion świetnie sprawdzi się do wszelkiego rodzaju robót murarskich. Z powodzeniem można go stosować do wyznaczania pionowości oraz poziomości na różnego rodzaju płaszczyznach. Stal wykorzystana na etapie produkcji jest odporna na szkodliwe działanie wilgoci oraz rdzy, dlatego element może być używany do prac wykonywanych na zewnątrz budynków.

   Cechy i zalety

    Pion znajdzie swoje zastosowanie w każdym warsztacie. Z powodzeniem może być stosowany zarówno przez fachowców, jak i amatorów. Świetnie sprawdzi się podczas wykonywania różnego rodzaju robót murarskich. Przeznaczony jest do wyznaczania pionowych linii na różnego rodzaju płaszczyznach. Solidna stal wykorzystana na etapie produkcji jest odporna na szkodliwe działanie rdzy oraz wody, dlatego produkt może być stosowany w trudnych warunkach, na przykład w wilgotnych pomieszczeniach. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz niewielkiej wadze łatwo będziesz mógł go transportować w miejsce pracy. Produkt jest dostępny w kolorze srebrnym. W naszej ofercie znajdziesz również inne przyrządy, które świetnie sprawdzą się podczas wykonywania różnego rodzaju pomiarów.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTopex
     Długość sznurka4m
     W zestawieSznurek z nici bawełnianej
     Waga produktu275g
     KolorSrebrny
     MateriałBawelna i stal
     Przeznaczeniewykonywanie podstawowych robót murarskich
     Kod produktu5902062110923