Zobacz więcej Agregaty i pistolety do malowania

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet malarski Rockworth 1,4 cal
Strzałka w prawo

Pistolet malarski Rockworth 1,4 cal

69,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet przyda się w każdym przydomowym warsztacie, jak również w serwisie naprawczym – umożliwia estetyczne malowanie różnych powierzchni. Wykorzystywany jest często w czasie dekorowania ścian lub odnawiania kwietników. Posiada wygodny uchwyt, co zapewnia poczucie komfortu w czasie pracy. Proponujemy także inne rodzaje pistoletów.

   Cechy i zalety

    Pistolet umożliwia malowanie różnych powierzchni. Stosowany jest często przez lakierników, firmy wykańczające wnętrza, a także przez zwykłych majsterkowiczów. Korzystając z niego, możesz udekorować lub odnowić kwietnik. Przydaje się także w czasie remontu, gdyż umożliwia szybkie i równomierne rozprowadzanie farby na ścianach. Pistolet cechuje się niewielkim rozmiarem, co umożliwia dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Operowanie urządzeniem jest wyjątkowo łatwe, ponieważ wyposażone zostało ono w wygodny uchwyt. Pistolet posiada też zbiornik na farbę umieszczony w górnej często produktu – dzięki temu szybko uzupełnisz zapasy preparatu. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również inne rodzaje pistoletów, więc z łatwością wybierzesz model spełniający Twoje potrzeby.

    • Precyzyjne wyważenie ułatwia malowanie
    • Duża pojemność zbiornika na farbę

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¼"
    Maksymalne ciśnienie robocze4bar
    Minimalne ciśnienie robocze3bar
    W zestawiepistolet malarski
    Kod produktu5022336580853