LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Agregaty i pistolety do malowania

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pistolet malarski Rockworth 1 l

Pistolet malarski Rockworth 1 l

99,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pistolet przyda się w każdym przydomowym warsztacie lub garażu, ponieważ umożliwia malowanie rowerów, kwietników lub mebli ogrodowych. Jest prosty w obsłudze, więc z powodzeniem zastosujesz go samodzielnie. Pistolet posiada spory zbiornik na farbę – nie będziesz musiał jej często dolewać. Proponujemy też inne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Pistolet stosowany jest często podczas dekorowania oraz odnawiania obiektów codziennego użytku. Stosowany jest często w serwisach naprawczych, zakładach produkcyjnych, a także w przydomowych warsztatach. Korzystając z niego, szybko odnowisz ogrodowe meble, kwietnik lub rower. Wykorzystywany jest też często przez firmy remontowe podczas dekorowania ścian. Wyposażony został w spory zbiornik na farbę, wobec czego nie będziesz musiał często uzupełniać jej zapasów – zaplanowane prace wykonasz błyskawicznie. Pistolet charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, więc będzie służył Ci przez długi czas. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz także pistolety do przedmuchu oraz piaskowania, które także przydają się w czasie prac warsztatowych.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalne ciśnienie robocze6bar
     W zestawiepistolet, zbiornik
     Kod produktu5022336580860