Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn antystatyczny Naanocar 500 ml

Płyn antystatyczny Naanocar 500 ml

12,98
/ szt.
25,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn antystatyczny jest kosmetykiem, który ma zastosowanie w trakcie sprzątania wnętrza samochodu. Doskonale sprawdzi się do czyszczenia kokpitu i innych jego elementów. Pozwala usunąć z nich kurz, a także inne zabrudzenia. Poza tym, jego antystatyczne właściwości sprawiają, że na długo zabezpiecza je przed ponownym osiadaniem pyłu.

   Cechy i zalety

    Płyn antystatyczny jest produktem stosowanym podczas sprzątania wnętrza samochodów. Umożliwi Ci wyczyszczenie ich powierzchni z kurzu i innych zabrudzeń. Możesz go z powodzeniem wykorzystać do konserwacji deski rozdzielczej. Posłuży Ci także do czyszczenia innych elementów wewnątrz samochodu. Płyn wykazuje właściwości antystatyczne, dlatego długo chroni ich powierzchnię przed ponownym nagromadzeniem się kurzu. Jego zastosowanie sprawia, że sprzątanie wnętrza samochodu staje się bardziej efektywne. Dzięki temu konieczność czyszczenia auta w środku stanie się rzadsza. Poza tym, jest on łatwy i wygodny w użyciu. Pozostałe kosmetyki samochodowe z tej serii są dostępne również w ramach naszego asortymentu, dzięki czemu możesz zadbać o każdą część karoserii i tapicerki.

    • Skuteczny w użyciu
    • Składniki nie szkodzą środowisku
    • Biodegradowalny
    • Duża wydajność

    Specyfikacja techniczna

    Pojemność500ml
    Przeznaczenieczyszczenie i pielęgnacja wewnętrznych elementów samochodu
    Typ produktuŚrodek do czyszczenia wnętrz
    Kod produktu5902110069111