Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn czyszczący do PVC Bisan 125 ml

Płyn czyszczący do PVC Bisan 125 ml

19,98
/ szt.
159,84
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn czyszczący do PVC to praktyczny preparat, który znajdzie zastosowanie podczas usuwania nadmiaru kleju z elementów łączonych za jego pomocą. Dzięki niemu z łatwością pozbędziesz się zbyt dużej ilości substancji klejącej, co pozwoli Ci na estetyczne wykończenie łączonych elementów. Płyn znajduje się w poręcznej butelce, która znacznie ułatwia jego aplikację.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie proponowanego w tym miejscu preparatu to skuteczna metoda na estetyczne wykończenie elementów wykonanych z PVC, które wymagają wcześniejsze go sklejenia. Za pomocą płynu czyszczącego usuniesz bowiem nadmiar kleju, dzięki czemu uzyskane spojenie będzie nie tylko solidne, ale również odcinek ten będzie się dobrze prezentował. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w przypadku łączenia np. elementów instalacji sanitarnych, które pozostają widoczne. Preparat cechuje się skutecznym działaniem i dokładnie usuwa pozostałości kleju. Ponadto jest on wygodny w stosowaniu, ponieważ znajduje się w poręcznej butelce, która znacznie usprawnia dozowanie środka. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz także wiele innych środków czyszczących.

    • Czyści i odtłuszcza elementy z PVC
    • Pędzelek w nakrętce zapewnia wygodną aplikację
    • Bardzo dobrze przygotowuje do klejenia klejem do PVC
    • Zawiera aceton (cas: 67-64-1); należy chronić przd dziećmi

    Specyfikacja techniczna

    Objętość0.12L
    Typ pojemnikaKanister
    Kod produktu5903978702110