Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn do kokpitu Nano Car 500 ml

Płyn do kokpitu Nano Car 500 ml

16,98
/ szt.
33,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn do kokpitu to kosmetyk stosowany do pielęgnacji wnętrza samochodu. Pozwala on posprzątać samochodów w środku, aby wyglądał schludnie i czysto. Można go z powodzeniem zastosować podczas czyszczenia kokpitu oraz innych elementów z tworzywa i drewna. Za jego pomocą usuniesz z ich powierzchni zabrudzenia, takie jak kurz i tłuste plamy.

   Cechy i zalety

    Płyn do kokpitu to produkt wykorzystywany do pielęgnacji wnętrza samochodu. Stanowi on kosmetyk, który przyda się w każdym garażu. Za jego pomocą możesz z łatwością wyczyścić deskę rozdzielczą oraz inne elementy samochodowe wykonane z tworzyw sztucznych, gumy, a także drewna. Dzięki temu szybko i łatwo odświeżysz ich powierzchnię – nadasz im blask i świeży zapach. Usuniesz z niej także zabrudzenia, takie jak kurz lub tłusty nalot. Po uprzątnięciu wnętrza auta podróż będzie przyjemniejsza, a samochód będzie lepiej prezentował się. Pozostałe produkty z tej serii są dostępne w ramach naszego asortymentu. Wyczyścisz za ich pomocą również inne elementy samochodu, na przykład karoserię i tapicerkę, dzięki czemu kompleksowo zadbasz o czystość pojazdu.

    • Skuteczny w użyciu
    • Składniki nie szkodzą środowisku
    • Biodegradowalny
    • Duża wydajność

    Specyfikacja techniczna

    Pojemność500ml
    Przeznaczenieczyszczenie i pielęgnacja wewnętrznych elementów samochodu
    Typ produktuŚrodek do czyszczenia wnętrz
    Kod produktu5902110069135