Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn do usuwania tapet Metylan 0,5 l

Płyn do usuwania tapet Metylan 0,5 l

31,98
/ Szt.
63,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat ten jest skondensowanym, dzięki czemu bardzo wydajnym, środkiem, za pomocą którego usuniesz stare tapety i farby klejowe. Preparat doskonale wsiąka w materiał każdego rodzaju tapety, pozostając jednocześnie bezpiecznym dla ściany. Produkt należy rozcieńczać w zimnej wodzie, według proporcji wskazanych przesz producenta.

   Cechy i zalety

    Ten, kto próbował kiedyś zedrzeć starą, dobrze przytwierdzona tapetę wie, że jest to zajęcie wymagające dużej cierpliwości. Jeśli planujesz odświeżenie wytapetowanych ścian w swoim domu, warto pomóc sobie preparatem służącym do usuwania tapet. Środek jest dobrze skondensowany i rozprowadzony w wodzie idealnie wnika przez strukturę tapety. Jest bezpieczny dla podłoża, a więc nie naruszy struktury ściany. Preparat możesz stosować także do zdejmowania klejowych powłok malarskich i farb. Płyn z powodzeniem usunie tapety zarówno te lekkie wykonane z papieru, jak i cięższe, winylowe. Przed usuwaniem powłok warto przetrzeć je papierem ściernym lub szczotką. Po nałożeniu preparatu, tapety będziesz mógł swobodnie zdejmować całymi pasami.

     Specyfikacja techniczna

     Pojemność500ml
     Kod produktu9000100222969