icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Płyn HG do udrożniania odpływów 1 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn HG do udrożniania odpływów 1 l
35,98
/ szt.
35,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płyn do udrożniania odpływów znajdzie zastosowanie w każdym domu, umożliwiając skuteczne oczyszczenie instalacji sanitarnej. Stosowany w łazience lub toalecie dociera nawet do najgłębszych zakamarków rur i odpływów, zapewniając niezawodną ochronę przed namnażaniem się bakterii. Uniwersalne, poręczne opakowanie ułatwia aplikację produktu, a jego wydajna konsystencja sprawia, że wystarcza ono na długi czas.

  Cechy i zalety

  Profesjonalny środek przeznaczony do udrażniania odpływów kanalizacyjnych i rur to skuteczne zabezpieczenie dla instalacji sanitarnej w Twoim domu. Dzięki niemu oczyścisz przewody w swojej łazience i toalecie. Jego skoncentrowana formuła pozwala na dotarcie nawet do najgłębszych zakamarków instalacji, skutecznie zapobiegając rozwojowi bakterii i pleśni. To wyjątkowo silne i zarazem bezpieczne rozwiązanie – jego specjalnie opracowany skład nie wchodzi w reakcje z plastikiem, dzięki czemu nie uszkadza rur ani gumowych uszczelek. Preparat ten jest bardzo wygodny w użyciu – nie pieni się ani nie powoduje chlapania, a dodatkową jego zaletą jest szybkie działanie, które następuje już po 30 minutach od jego zastosowania.

  • Do wszystkich rodzajów odpływów
  • Bezpieczny dla rur z plastiku
  • Gotowy do użycia
  • Szybki – wystarczy 30-45 minut

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Objętość1L
  PostaćCiecz
  Kod produktu8711577014070