icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Płyn nabłyszczający Sidolux do paneli 750 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn nabłyszczający Sidolux do paneli 750 ml
19,98
/ szt.
26,64
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płyn nabłyszczający Sidolux do paneli to środek, który zarówno wyczyści, jak i ochroni Twoje podłogi przed zniszczeniem. Dzięki zawartym w swoim składzie składnikom, uniemożliwia wilgoci dotarcie do struktury panelu. Pozwala także szybko otrzymać na ich powierzchni lustrzany połysk, bez konieczności uciążliwego polerowania.

  Cechy i zalety

  Płyn nabłyszczający Sidolux to środek przeznaczony do pielęgnacji oraz ochrony Twoich paneli. Dzięki swoim składnikom chroni powierzchnię drewna przed wnikaniem wilgoci, a także pozwala szybko otrzymać lustrzany blask bez konieczności uciążliwego polerowania. Środek jest całkowicie bezpieczny, nie niszczy struktury paneli, nie powoduje powstawania odbarwień, odprysków. Może być stosowany na różnego rodzaju drewnach, a w przypadku paneli – o różnych klasach wytrzymałości. Tworzy na danej powierzchni warstwę antypoślizgową, co sprawia, że jej użytkowanie jest bezpieczniejsze. Formuła płynu chroni panele również przed powstawaniem zarysowań, osadzaniem się kurzu oraz brudu. Dzięki temu porządki mogą odbywać się znacznie rzadziej, niż dotychczas. Poręczne opakowanie płynu jest wygodne w użyciu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Typ pojemnikaButelka
   Informacje o LZO130g/L
   Objętość0.75L
   PostaćCiecz
   Kod produktu5902986205057