icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn Sidolux do mycia PCV 750 ml

Płyn Sidolux do mycia PCV 750 ml

12,98
/ szt.
17,31
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn Sidolux sprawdza się do mycia glazury, terakoty lub PCV. Z jego pomocą szybko pozbędziesz się zarówno tych łatwych, jak i bardzo trudnych do usunięcia zabrudzeń. Nie ma konieczności szorowania plam oraz kilkukrotnego przecierania danego miejsca. Płyn dostępny jest w wygodnym opakowaniu, które łatwo utrzymać w dłoni. Systematyczne używanie środka sprawia, że glazura pozostaje czysta na dłuższy niż dotychczas okres.

   Cechy i zalety

    Ten płyn sprawdzi się idealnie w zakresie mycia glazury, terakoty oraz PCV. Szybko pozbywa się zabrudzeń, bez konieczności szorowania i kilkukrotnego przecierania danego miejsca. Wystarczy je przetrzeć, by było czyste i nie pojawiały się na nim smugi oraz zacieki. Płyn rozprowadza się bardzo łatwo po czyszczonej powierzchni dzięki zawartym w swoim składzie silikonom. Sidolux do mycia PCV to środek, który dobrze się pieni. Dostępny jest w wygodnym opakowaniu o pojemności 750 ml, z którego się nie wylewa podczas sprzątania. Systematyczne używanie środka sprawia, że glazura pozostaje czysta na dłuższy czas, niż miało to miejsce do tej pory. Rzadziej osadza się też na niej kurz oraz brud, łazienka jest więc czysta i pachnąca świeżością.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Typ pojemnikaButelka
     Objętość0.75L
     PostaćCiecz
     Kod produktu5902986250071