icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Płyn Sidolux z olejkiem arganowym 0,75 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn Sidolux z olejkiem arganowym 0,75 l
12,98
/ szt.
17,31
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płyn zastosujesz podczas pielęgnacji podłóg drewnianych oraz paneli. Produkt odpowiednio wyczyści podłogi w Twoim domu, dzięki czemu zapewni im ładny, a zarazem subtelny połysk. Preparat zawiera wosk, który zabezpieczy powierzchnie przed przedostawaniem się wilgoci, powodującej wybrzuszenia. Dlatego też podłoże zachowa równą nawierzchnię.

  Cechy i zalety

  Płyn znajdzie swoje zastosowanie w szczególności podczas pielęgnacji podłóg w Twoim domu. Produkt przede wszystkim pozbawi panele podłogowe zanieczyszczeń, dlatego też zyskają estetyczny wygląd. Dodatkowo płyn zawiera specjalne woski, które odpowiednio zabezpieczają podłogę przed przedostawaniem się wilgoci, dzięki czemu panele pozostaną równe i posłużą Ci przez wiele lat. Walorem preparatu jest olejek arganowy, który starannie zabezpiecza powierzchnię. Olejek sprawi również, że panele zyskają ładny zapach. Produkt z łatwością rozprowadzisz na podłodze używając mopa, dlatego precyzyjnie pokryjesz płynem całą powierzchnię. W naszej ofercie nabędziesz także produkty do pielęgnacji, które dobierzesz do charakteru wykonywanej pracy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Typ pojemnikaButelka
   Objętość0.75L
   PostaćCiecz
   Kod produktu5902986201745