icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn uniwersalny Ludwik kwiat laguny 1 l

Płyn uniwersalny Ludwik kwiat laguny 1 l

9,98
/ szt.
9,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn uniwersalny Ludwik kwiat laguny to skuteczny środek myjący, z którego pomocą wyczyścisz powierzchnie lakierowane, ceramiczne i wykonane z tworzyw sztucznych. Preparat dodatkowo zabezpieczy Twoje powierzchnie przed osadzaniem się kurzu. Dom posprzątany z pomocą Ludwika będzie pachniał czystością i świeżością białych kwiatów.

   Cechy i zalety

    Płyn uniwersalny Ludwik kwiat laguny sprawi, że zarówno codzienne, jak i sezonowe sprzątanie, a także generalne porządki staną się o wiele łatwiejsze. Preparat ma postać płynu, który możesz stosować w postaci skoncentrowanej lub rozcieńczonej z wodą. W tej pierwszej formie doskonale sprawdzi się przy usuwaniu trudnych zabrudzeń. Skoncentrowany Ludwik pomoże Ci umyć blaty, zlewozmywaki, kuchenkę oraz inne domowe sprzęty. Rozcieńczony z wodą płyn uniwersalny Ludwik kwiat laguny 1 l świetnie nadaje się natomiast do mycia podłóg i ścian. Z pomocą prezentowanego środka możesz myć powierzchnie lakierowane, ceramiczne oraz wykonane z tworzyw sztucznych. Preparat nie tylko wyczyści, ale także zabezpieczy je przed zakurzeniem. Twój posprzątany dom będzie miał zapach czystości i białych kwiatów.

    • Pozostawia świeży zapach białych kwiatów
    • Zapobiega osadzaniu się kurzu
    • Skutecznie czyści myte powierzchnie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaLudwik
    Pojemność1000ml
    PostaćCiecz
    Kod produktu5900498000269