Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn uniwersalny Ludwik mydło marsylskie 1 l

Płyn uniwersalny Ludwik mydło marsylskie 1 l

9,98
/ szt.
9,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn uniwersalny Ludwik mydło marsylskie pozwoli Ci utrzymać w czystości zlewozmywaki, blaty i kuchenki. Doskonale sprawdzi się w usuwaniu zabrudzeń z powierzchni lakierowanych, ceramicznych i z tworzyw sztucznych. Świeży zapach kwiatów uprzyjemnia korzystanie z pomieszczenia jeszcze na długo po sprzątaniu. Składniki antystatyczne zapobiegają osadzaniu się kurzu.

   Cechy i zalety

    Kuchnia to pomieszczenie, które szczególnie trudno utrzymać w zadowalającej czystości. Dokładne sprzątanie znacznie ułatwi Ci płyn uniwersalny Ludwik mydło marsylskie 1 l. Produkt doskonale nadaje się do różnego rodzaju powierzchni – od ceramiki po tworzywa sztuczne. Dzięki temu z powodzeniem wyczyścisz nim blaty, zlewozmywaki czy kuchenki. Skoncentrowana formuła skutecznie i szybko usuwa zabrudzenia, a składniki elektrostatyczne zapobiegają ponownemu osadzaniu się kurzu. Po rozcieńczeniu płyn uniwersalny Ludwik mydło marsylskie może być stosowany także do czyszczenia ścian i podłóg w kuchni, łazience czy przedpokoju. Preparat pozostawia w pomieszczeniu świeży, przyjemny zapach kwiatów. W naszej ofercie znajdziesz także inne godne polecenia płyny czyszczące.

    • Pozostawia świeży zapach białych kwiatów
    • Zapobiega osadzaniu się kurzu
    • Skutecznie czyści myte powierzchnie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaLudwik
    PostaćCiecz
    Kod produktu5900498000221