Zobacz więcej Płyty budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Płyty budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta budowlana Ultrament 120 x 60 cm x 10 mm 0,72 m2
Strzałka w prawo

Płyta budowlana Ultrament 120 x 60 cm x 10 mm 0,72 m2

74,28
/ m²
53,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta budowlana to uniwersalny materiał, który nadaje się do wykorzystania na wielu polach podczas budowy i remontu mieszkania. Przede wszystkim idealnie sprawdza się podczas wykonywania konstrukcji ścinek działowych, budowy wnęk, obudowywania brodzików i wanien. Produkt jest odporny na wilgoć, dzięki czemu jego użycie minimalizuje ryzyko powstawania korozji biologicznej.

   Cechy i zalety

    Płyta budowlana to profesjonalny produkt, który sprawdzi się przy remontowaniu domu oraz wznoszeniu konstrukcji budowlanych różnego rodzaju. Wykonany jest z polistyrenu ekstrudowanego, czyli materiału charakteryzującego się odpornością na działanie wody. Dzięki temu zabezpiecza konstrukcje przez zawilgoceniem i powstawaniem korozji biologicznej. Stanowi również doskonałą izolację termiczną. Możesz ją dowolnie kształtować i docinać wedle swoich potrzeb. Tego rodzaju produkt doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu ścianek działowych, wnęk, a także sufitów podwieszanych. Przy jego użyciu możesz też zrobić obudowę wanny, brodzika lub kabiny prysznicowej. Płyta doskonale nadaje się także jako podłoże pod okładziny ceramiczne oraz dekoracyjne tynki i masy szpachlowe.

    • Gotowe podłoże pod płytki, tynki i szpachle
    • Lekka
    • Odporna na wilgoć, grzyby i pleśń

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu4002019875224