Zobacz więcej Płyty budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Płyty budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta budowlana Ultrament 120 x 60 cm x 4 mm 0,72 m2
Strzałka w prawo

Płyta budowlana Ultrament 120 x 60 cm x 4 mm 0,72 m2

72,89
/ m²
52,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta budowlana sprawdza się w czasie wykańczania rozmaitych pomieszczeń – na jej powierzchni można mocować płytki ceramiczne, więc nadaje się do kuchni czy łazienek. Cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia, ponieważ do jej wykonania zastosowano mocne materiały, takie jak włókno szklane, polistyren czy specjalna zaprawa. Sprawdź również inne płyty budowlane z naszej oferty.

   Cechy i zalety

    Płyta budowlana znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym – wykorzystasz ją podczas wykańczania łazienek lub kuchni. Produkt nadaje się bowiem do wykładania płytkami ceramicznymi – sam w sobie jest natomiast wyjątkowo lekki i nie obciąża konstrukcji ściany. Charakteryzuje się łatwością obróbki, dlatego wszelkie prace z jego zastosowaniem wykonasz samodzielnie. Dodatkowo w czasie przecinania płyty nie powstaje pył, co również wpływa na komfort w czasie remontów. Do wyprodukowania elementu użyto polistyren, włókno szklane i specjalną zaprawę, przez co wykazuje on doskonałe parametry wytrzymałościowe. Jeśli jednak szukasz innych płyt budowlanych, znajdziesz je w naszym asortymencie i dopasujesz do własnych wymagań.

    • Lekka, izolująca płyta pod płytki
    • Podczas przecinania nie wydziela się pył

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu4002019875026