Zobacz więcej Płyty budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Płyty budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta budowlana Ultrament 260 x 60 cm x 30 mm 1,56 m2
Strzałka w prawo

Płyta budowlana Ultrament 260 x 60 cm x 30 mm 1,56 m2

107,69
/ m²
168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta budowlana sprawdzi się znakomicie podczas remontu Twojego mieszkania. Możesz za jej pomocą wykonać ścianki działowe, podwieszany sufit czy elementy zabudowy. Z powodzeniem zamontujesz ją również w łazience, ponieważ płyta jest odporna na działanie skroplonej wody, zatem stanowi nie tylko praktyczny, ale również solidny materiał budowlany.

   Cechy i zalety

    Proponowany w tym miejscu materiał budowlany z pewnością znajdzie uznanie u wszystkich doświadczonych fachowców. Służy on bowiem do wykonywania różnego rodzaju ścianek działowych, sufitów podwieszanych czy elementów zabudowy. Szczególnie dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach o zwiększonym wskaźniku wilgotności powietrza, np. w łazience czy toalecie. Płyta bowiem charakteryzuje się odpornością na działanie skroplonej wody, dlatego nawet jeśli zamontujesz ją w pobliżu prysznica, będzie Ci służyć w dobrym stanie przez długi czas. Kolejnym atutem produktu jest to, że zapewnia dodatkową izolację termiczną. W rezultacie stosując produkt podczas wykańczania swojej łazienki, łatwiej utrzymasz w pomieszczeniu optymalną temperaturę.

    • Gotowe podłoże pod płytki, tynki i szpachle
    • Lekka
    • Odporna na wilgoć, grzyby i pleśń

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu4002019870328