Zobacz więcej Płyty MDF i HDF

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty MDF i HDF

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta HDF Kronospan lakierowana 2,5 x 2,07 m klon

Płyta HDF Kronospan lakierowana 2,5 x 2,07 m klon

24,76
/ m²
128
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta stosowana jest w czasie tworzenia różnych konstrukcji codziennego użytku. Idealnie sprawdza się przykładowo podczas wykonywania mebli. HDF to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego całość przez długi czas zachowa doskonały wygląd. Atrakcyjny kolor klon korzystnie wpłynie na wygląd Twojego otoczenia. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje płyt.

   Cechy i zalety

    Płyta przydaje się podczas tworzenia konstrukcji codziennego użytku – idealnie sprawdza się przykładowo podczas montowania mebli. Stosowana jest zarówno przez specjalistów, jak też przez osoby samodzielnie wykonujące rozmaite przedmioty. HDF to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego całość przez długi czas zachowa nienaganny wygląd. Kolor klon ociepli Twoje otoczenie, zwiększając atrakcyjność jego aranżacji. Płyta jest łatwa w obróbce, dzięki czemu jej kształt oraz wymiary z powodzeniem dostosujesz do indywidualnych potrzeb. W proponowanym asortymencie znajdziesz modele cechujące się różnymi kolorami oraz wymiarami, co umożliwia Ci bezproblemowe wybranie produktu, który najlepiej sprawdzi się podczas wykonywania zaplanowanych prac.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2500mm
     Szerokość produktu2070mm
     Grubość produktu3mm
     Pokrycie5.18m²
     Profil krawędziProsty
     Waga (kg)14kg
     MateriałPłyta wiórowa wysokiej gęstości (HDF)
     MarkaKronospan
     Kod produktu5907587424258