Zobacz więcej Płyty laminowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty laminowane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta lakierowana Kronospan 2800 x 1250 x 16 mm wysoki połysk biała 3,5 m2

Płyta lakierowana Kronospan 2800 x 1250 x 16 mm wysoki połysk biała 3,5 m2

102
/ m²
357
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płytę lakierowaną możesz wykorzystać do zbudowania mebli domowego zastosowania i tym samym stworzyć własny, niepowtarzalny wystrój swoich wnętrz. Produkt posiada połyskujące, białe wykończenie, dzięki któremu nada Twoim pomieszczeniom wyjątkowej estetyki. Możesz płytę wykorzystać zarówno do zbudowania szafki, jak i kuchennego stołu.

   Cechy i zalety

    Płyta lakierowana umożliwi Ci zbudowanie własnych, ciekawych elementów domowego wyposażenia, na przykład szafek, stołów, regałów. Płyta posiada biały, intensywny połysk, dlatego sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. Lakierowana płyta wiórowa nie wymaga dodatkowej impregnacji i jest bardzo trwała, przez co zapewni Twoim meblom stabilność oraz długotrwały, elegancki wygląd. Dzięki wykorzystaniu płyty lakierowanej stworzysz estetyczne wyposażenie pomieszczeń w Twoim domu lub mieszkaniu. Gładka, lakierowana powierzchnia jest bardzo łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu możesz przywrócić jej estetyczny wygląd w krótkim czasie. W zależności od wystroju Twoich wnętrz, możesz wybrać również inny model płyty lakierowanej spośród dostępnych w naszym bogatym asortymencie.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5907555412584