Zobacz więcej Płyty laminowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty laminowane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta laminowana 2840 x 1830 x 18 mm biała 5,2 m2
Strzałka w prawo

Płyta laminowana 2840 x 1830 x 18 mm biała 5,2 m2

38,10
/ m²
198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalna płyta laminowana została zaprojektowana tak, aby umożliwić stworzenie oryginalnych mebli, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Trwałość i solidność produktów, podparte ich nienagannym wyglądem, zachwycać będą Ciebie i Twoich bliskich przez wiele lat. Uniwersalny, biały kolor płyty sprawdzi się do wykonania mebli, dedykowanych do wnętrz o nowoczesnej aranżacji.

   Cechy i zalety

    Oferowana płyta laminowana znajdzie uniwersalne zastosowanie w budownictwie i produkcji mebli, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki niej wykonasz ekskluzywne szafy i zabudowy do swojej garderoby, zyskując rozwiązania o indywidualnym, niepowtarzalnym charakterze. Struktura płyty wzmocniona została laminatem, co gwarantuje stabilność i trwałość wykonanych konstrukcji. Pokrycie to jednocześnie zapewnia estetyczne wykończenie elementu, dzięki któremu Twoje meble zachowają niezmienny, doskonały wygląd przez wiele lat. Szeroki wybór elementów pozwoli Ci dobrać rozwiązanie, idealnie pasujące do Twoich potrzeb. Oferowana płyta ma uniwersalny, biały kolor, doskonale pasujący do większości nowoczesnych rozwiązań.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2840mm
     Szerokość produktu1830mm
     Grubość produktu18mm
     Pokrycie5.2m²
     MateriałPłyta wiórowa
     Waga (kg)65.48kg
     Kod produktu8592922000401