Zobacz więcej Płyty laminowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty laminowane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta laminowana 2840 x 1830 x 18 mm dąb noma 5,2 m2

Płyta laminowana 2840 x 1830 x 18 mm dąb noma 5,2 m2

64,96
/ m²
337,60
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Proponowana, unikalna płyta to produkt, pozwalający na wykonanie oryginalnych mebli, dedykowanych do Twoich wnętrz. Powstała w oparciu o nowoczesną technologię laminowania, dzięki której charakteryzuje się wysoką trwałością i estetyką wykonania. Powierzchnia elementu stylizowana jest na fakturę drewna dębowego, dzięki czemu zyskasz meble o stylowej, klasycznej linii wzorniczej.

   Cechy i zalety

    Oferowana płyta laminowana to produkt, który pozwoli Ci stworzyć oryginalne meble do Twojego wnętrza. Doskonale sprawdzi się jako element różnego typu szaf garderobianych i zabudów, pozwalając na stworzenie unikalnych rozwiązań o indywidualnym charakterze. Powierzchnia płyty pokryta została laminatem, co zapewnia jej większą stabilność i pozwala na stworzenie solidnych konstrukcji. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest wysoka odporność na zawilgocenie i uszkodzenia mechaniczne oraz elegancki wygląd, który zachwycać będzie przez wiele lat użytkowania. W ofercie dostępny jest szeroki wybór elementów, z łatwością więc znajdziesz rozwiązanie idealne dla siebie. Płyta swoim wyglądem doskonale odwzorowuje naturalną fakturę drewna dębu, dzięki czemu Twoje meble zyskają elegancki, stylowy charakter.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2840mm
     Szerokość produktu1830mm
     Grubość produktu18mm
     Pokrycie5.2m²
     MateriałPłyta wiórowa
     Waga (kg)65.48kg
     Kod produktu8592922000449