Zobacz więcej Płyty laminowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty laminowane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta laminowana Kronospan 2620 x 2070 mm biel alpejska 5,42 m2

Płyta laminowana Kronospan 2620 x 2070 mm biel alpejska 5,42 m2

48,68
/ m²
263,99
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta laminowana w odcieniu imitującym biel alpejską to idealne materiał do produkcji eleganckich mebli. Możesz go wykorzystać do montażu szafy, regału, komody, które później umieścisz w pomieszczeniach domowych lub miejscach publicznych. Płyta na długo zachowa swój klasyczny biały kolor, ponieważ łatwo utrzymać ją w czystości.

   Cechy i zalety

    Dostępna w tym miejscu płyta laminowana przeznaczona jest do produkcji mebli. Jest w kolorze alpejskiej bieli, dlatego sprawdzi się tak samo dobrze w tradycyjnych pomieszczeniach, jak i nowoczesnych. Wykonane z niej meble dodadzą elegancji każdemu wnętrzu, a jasny kolor atrakcyjnie je rozświetli. Takie meble sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych oraz biurowych czy hotelowych. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością, co jest zasługą użycia do produkcji płyt wiórowych. Laminowana powierzchnia zwiększa odporność na uszkodzenia, dlatego płyta może być przeznaczona do produkcji mebli dziecięcych, narażonych na wyjątkowo intensywne użytkowanie. Biały kolor jest uniwersalny, więc łączy się z każdą inną barwą – dobrze prezentuje się w połączeniu z kolorami kontrastowymi.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2620mm
     Szerokość produktu2070mm
     Grubość produktu18mm
     MarkaKronospan
     Pokrycie5.42m²
     MateriałPłyta wiórowa
     Waga (kg)70kg
     Kod produktu5907587418516