icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płyty MFP

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty MFP

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta MFP 18 x 1250 x 2500 mm 3,125 m2

Płyta MFP 18 x 1250 x 2500 mm 3,125 m2

38,98
/ m²
121,81
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płyta MFP jest przeznaczona do wykańczania ścian i podłóg. Można ją wykorzystać do ocieplenia posadzki oraz budowy fundamentów, a także to konstrukcji szafki czy regału. Produkt jest niezwykle wytrzymały, odporny na uszkodzenia, a dzięki swojej gęstości tłumi hałas i chroni przed ubytkiem ciepła, co może przełożyć się na zmniejszenie kosztów ogrzewania.

  Cechy i zalety

  Płyta MFP to produkt, który znajdzie zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i przy pracach wykończeniowych oraz dekoracyjnych. Płyta jest bowiem przeznaczona do wykańczania ścian i podłóg. Możesz ją wykorzystać do budowy fundamentów oraz ocieplenia podłogi, a także to skonstruowania szafki czy regału. Płyta, dzięki swojej gęstości, wygłusza hałas i chroni przed stratami ciepła, co z kolei może przełożyć się na zmniejszenie Twoich opłat za ogrzewanie. Jest także łatwa w obróbce, a jej prosty montaż nie zajmie Ci wiele czasu. Produkt cechuje zwiększona odporność na ogień, bowiem do jego produkcji użyto wyłącznie mocno sprasowanych wiór i niepalnego kleju. Dzięki temu produkt idealnie sprawdza się w konstrukcji dachów i na poddaszach. Płyta jest również odporna na wilgoć i nie odkształca się pod wpływem wody, dlatego z powodzeniem można ją stosować w łazienkach, na balkonach czy tarasach.

  • Wszechstronne zastosowanie
  • Wilgocioodporna
  • Płyta odporna na wilgoć

  Specyfikacja techniczna

  Długość produktu2500mm
  Szerokość produktu1250mm
  Grubość produktu18mm
  Pokrycie3.12m²
  Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
  Waga (kg)39.38kg
  MateriałDrewno
  Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
  Kod produktu5902734890405