LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyty MFP

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty MFP

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta MFP 18 x 1250 x 2500 mm 3,125 m2
Strzałka w prawo

Płyta MFP 18 x 1250 x 2500 mm 3,125 m2

39,98
/ m²
124,94
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta MFP jest przeznaczona do wykańczania ścian i podłóg. Można ją wykorzystać do ocieplenia posadzki oraz budowy fundamentów, a także to konstrukcji szafki czy regału. Produkt jest niezwykle wytrzymały, odporny na uszkodzenia, a dzięki swojej gęstości tłumi hałas i chroni przed ubytkiem ciepła, co może przełożyć się na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Płyta MFP to produkt, który znajdzie zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i przy pracach wykończeniowych oraz dekoracyjnych. Płyta jest bowiem przeznaczona do wykańczania ścian i podłóg. Możesz ją wykorzystać do budowy fundamentów oraz ocieplenia podłogi, a także to skonstruowania szafki czy regału. Płyta, dzięki swojej gęstości, wygłusza hałas i chroni przed stratami ciepła, co z kolei może przełożyć się na zmniejszenie Twoich opłat za ogrzewanie. Jest także łatwa w obróbce, a jej prosty montaż nie zajmie Ci wiele czasu. Produkt cechuje zwiększona odporność na ogień, bowiem do jego produkcji użyto wyłącznie mocno sprasowanych wiór i niepalnego kleju. Dzięki temu produkt idealnie sprawdza się w konstrukcji dachów i na poddaszach. Płyta jest również odporna na wilgoć i nie odkształca się pod wpływem wody, dlatego z powodzeniem można ją stosować w łazienkach, na balkonach czy tarasach.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Wilgocioodporna
    • Płyta odporna na wilgoć

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2500mm
    Szerokość produktu1250mm
    Grubość produktu18mm
    Pokrycie3.12m²
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Waga (kg)39.38kg
    MateriałDrewno
    Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
    Kod produktu5902734890405