Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyty MFP

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty MFP

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta MFP TG 22 x 605 x 1800 mm 1,089 m2
Strzałka w prawo

Płyta MFP TG 22 x 605 x 1800 mm 1,089 m2

67,36
/ m²
73,35
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płytę MFP w kolorze brązowym wykorzystasz do wielu prac budowlanych. Uniwersalny materiał sprawdzi się przy wykańczania ścian, podłóg czy deskowaniu dachu. Dzięki wypełnieniu płyty drewnianymi wiórami klejonymi żywicą z melaminą produkt jest zabezpieczony przed działaniem wody, ale także wykazuje odporność na odkształcenia. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Płyta MFP to uniwersalny materiał budowlany, który świetnie sprawdzi się jako alternatywa dla tradycyjnych płyt OSB. Produkt został wykonany z mieszanki drewnianych wiórów, które zostały ułożone w rożnych kierunkach i sklejone specjalnymi żywicami oraz melaminą. Taki rodzaj ułożenia sprawia, że produkt cechuje się znakomitymi właściwościami mechanicznymi – jest wytrzymały na obciążenia, odporny na działanie wilgoci, jak i odkształcenia. Wszystko to sprawia, że wznoszone za pomocą płyty konstrukcje będą stabilne i trwałe. Ponadto stosowane wkręty, śruby czy kołki będą mocno osadzone. Materiał jest uniwersalny, dlatego sprawdzi się podczas wielu prac budowlanych – wykorzystasz go do deskowania poszycia dachowego, ale także wykończenia podłóg lub ścian.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Wilgocioodporna
    • Płyta odporna na wilgoć

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1800mm
    Szerokość produktu605mm
    Grubość produktu22mm
    Pokrycie1.09m²
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Profil krawędziPióro i wpust
    Waga (kg)16.77kg
    MateriałDrewno
    Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
    Kod produktu5902734890436