Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB 3 2500 x 1250 x 11 mm 3,125 m2
Strzałka w prawo

Płyta OSB 3 2500 x 1250 x 11 mm 3,125 m2

15,48
/ m²
48,38
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta budowlana OSB jest drewnianą, płasko prasowaną płytą. Składa się z wiórów płaskich. Te spojono pod ciśnieniem żywicą syntetyczną. Płytę budowlaną wykorzystasz do przenoszenia obciążenia konstrukcji. Sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Jest przeznaczona do użytku jako element połaci dachowych, ścian, podłóg i stropów. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Płyta przydaje się podczas prac budowlanych, ponieważ idealnie sprawdza się jako element połaci dachowych, ścian, podłóg oraz stropów – stosowana jest zarówno w gospodarstwach domowych, jak też w lokalach użytku publicznego. Produkt stworzony został przede wszystkim z drewna, czyli materiału trwałego i wytrzymałego. Wióry zostały złączone pod ciśnieniem za pomocą żywicy syntetycznej, wobec czego całość przez długi czas zachowa nienaganny stan – stworzonych za pomocą produktu budowli nie będziesz musiał często odnawiać. Konstrukcję z użyciem płyty stworzysz samodzielnie lub korzystając z pomocy fachowca, jeśli nie posiadasz doświadczenia w takich pracach. W proponowanej ofercie znajdziesz również inne rodzaje płyt, zatem z powodzeniem wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Duża wytrzymałość
    • Poręczny format

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2500mm
    Szerokość produktu1250mm
    Grubość produktu11mm
    Pokrycie3.12m²
    Profil krawędziProsty
    Waga (kg)21kg
    MateriałDrewno
    Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
    Kod produktu5902115300103