Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 12 mm 3,125 m2
Strzałka w prawo

Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 12 mm 3,125 m2

18,17
/ m²
56,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB 3 z serii Kronobuild to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się na każdej budowie oraz podczas wszelkich remontów. Stanowi solidny materiał do konstrukcji stropów, schodów bądź ścian, wykonanych w technologii szkieletowej. Dzięki unikalnym właściwościom płyta ta gwarantuje stabilność wykonanych elementów oraz ich wysoką trwałość przez cały okres użytkowania. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Oferowany produkt to uniwersalna płyta OSB, znajdująca szeroki zakres zastosowań w budownictwie i pracach remontowych. Sprawdzi się zarówno jako stały element konstrukcji, np. poszyć dachowych, jak i tymczasowe ogrodzenie placu budowy czy deskowanie okien w modernizowanych budynkach. Wykonana z drewnopochodnego materiału zapewnia odpowiednie parametry techniczne w zakresie wytrzymałości, gwarantujące sztywność i trwałość konstrukcji budynku. Dzięki wysokiej odporności na działanie wilgoci zawartej w powietrzu, niskiej nasiąkliwości i pęcznieniu szczególnie nadaje się do budowy budynków w technologii szkieletowej. Ten produkt dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu, stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań z desek czy płyt wiórowych.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2500mm
     Szerokość produktu1250mm
     Grubość produktu12mm
     Pokrycie3.12m²
     Profil krawędziProsty
     Waga (kg)24kg
     MateriałDrewno
     MarkaKronobuild
     Kod produktu5902115300134