Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 15 mm 3,125 m2
Strzałka w prawo

Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 15 mm 3,125 m2

22,97
/ m²
71,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB 3 to wytrzymały materiał budowlany. Wyrób bardzo dobrze sprawdza się w budownictwie technologii szkieletowej, podczas remontów oraz majsterkowania. Produkt nie pęcznieje pod wpływem wilgoci i jest odporny na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Płyta OSB zapewnia również dobrą izolację termiczną i akustyczną. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Dostępna tutaj płyta OSB 3 jest funkcjonalnym materiałem budowlanym. Produkt jest przeznaczony głównie do budownictwa w technologii szkieletowej. Wyrób jest przydatny również do tworzenia nośnego poszycia dachu, stropów i ścian. Płyty OSB można wykorzystać również podczas domowych remontów do wykonania ścianek działowych i zabezpieczenia wewnętrznego ocieplenia. Wyrób sprawdzi się także jako materiał do majsterkowania, budowania półek, regałów, skrzyń i innych przedmiotów. Produkt zapewnia dobrą izolację termoakustyczną, co sprawia, że w pomieszczeniu jest cieplej oraz ciszej. Wyrób wykonano ze sprasowanych drewnianych wiórów, wykorzystując materiał z recyklingu. Płyta OSB charakteryzuje się stabilnością kształtu oraz odpornością na oddziaływanie warunków atmosferycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2500mm
     Szerokość produktu1250mm
     Grubość produktu15mm
     Pokrycie3.12m²
     Profil krawędziProsty
     Waga (kg)29kg
     MateriałDrewno
     MarkaKronobuild
     Kod produktu5902115300141