Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 18 mm 3,125 m2
Strzałka w prawo

Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 18 mm 3,125 m2

27,32
/ m²
85,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowana płyta OSB 3 to uniwersalne rozwiązanie, znajdujące wielorakie zastosowanie w budownictwie i wykończeniach. Sprawdzi się jako materiał konstrukcyjny ścian, stropów oraz dachów budynków mieszkalnych, z jej pomocą z powodzeniem wykonasz także wszelkie półki, lady oraz blaty do swojego wnętrza. Płyta ta gwarantuje niezwykłą trwałość i stabilność wykonanych konstrukcji, a Ty możesz cieszyć się bezpieczeństwem ich użytkowania. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Uniwersalna płyta OSB to unikalny produkt, który sprawdzi się podczas każdego remontu i budowy. Jej wszechstronne zastosowanie sprawia, że doskonale zastąpi ona tradycyjne konstrukcje z desek czy płyt wiórowych. Płyta ta idealnie nadaje się do konstrukcji poszyć dachowych, budowy schodów, podestów i wybiegów. Rewelacyjnie nadaje się także do budowy budynków w technologii szkieletowej, stanowiąc podkład pod ich stelaż konstrukcyjny. Wykonana została w technologii z wiór drewnianych, co zapewnia jej wytrzymałość oraz sztywność i trwałość profili. Jej unikalną cechą jest wysoka odporność na działanie wilgoci oraz niska nasiąkliwość, jej powierzchnia nie ulega także pęcznieniu, co gwarantuje jej trwałość i stabilność przez wiele lat.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2500mm
     Szerokość produktu1250mm
     Grubość produktu18mm
     Pokrycie3.12m²
     Profil krawędziProsty
     Waga (kg)35kg
     MateriałDrewno
     MarkaKronobuild
     Kod produktu5902115300158