Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 22 mm 3,125 m2
Strzałka w prawo

Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 22 mm 3,125 m2

33,92
/ m²
106
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalna płyta OSB 3 przeznaczona jest do tworzenia różnorakich konstrukcji w domu, posłuży jako element obicia ścian w technologii szkieletowej czy jako pokrycie dachowe pod dachówki bitumiczne. Sprawdzi się także w produkcji mebli i wszelkich stelaży tymczasowych. Zapewni trwałość rozwiązań i ich stabilność, a jej wszechstronne zastosowanie sprawia, że produkt ten będzie niezastąpionym elementem każdej budowy. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Oferowana płyta OSB to rozwiązanie niezbędne podczas wszelkich remontów czy prac budowlanych. Znajdzie szereg zastosowań, dzięki którym wykonasz niemal każdą konstrukcję w swoim domu. Sprawdzi się jako element ścian zewnętrznych i wewnętrznych, wykonanych w technologii szkieletowej, będzie także doskonałym materiałem do budowy stropów, schodów i poszyć dachowych. Płyta wykonana jest z drewnopodobnego materiału w postaci wiór, co zapewnia jej trwałość oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy pęcznienie. Produkt będzie więc pełnił swoją funkcję przez długi czas, a Ty zyskasz trwały i solidny element konstrukcji. Produkowana jest w szerokiej gamie formatów i grubości, oferowana tu ma wymiary 2500 x 1250 x 22 mm i sprawdzi się doskonale jako element nośny większych powierzchni.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2500mm
     Szerokość produktu1250mm
     Grubość produktu22mm
     Pokrycie3.12m²
     Profil krawędziProsty
     Waga (kg)42kg
     MateriałDrewno
     MarkaKronobuild
     Kod produktu5902115300165