Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 25 mm 3,125 m2
Strzałka w prawo

Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 25 mm 3,125 m2

39,68
/ m²
124
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana płyta OSB 3 to uniwersalny materiał budowlany. Produkt jest przydatny podczas budowy budynków, na przykład do wykonania nośnego poszycia dachu. Można również wykorzystać wyrób podczas remontu do oddzielania warstw ocieplających. Płyta OSB charakteryzuje się stabilnością kształtu, co oznacza, że nie odkształca się po montażu. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Płyta OSB 3 to materiał o szerokim zastosowaniu w budownictwie. Produkt można wykorzystać podczas budowy lub remontu. Płyta OSB świetnie nadaje się do wykonania ścianki działowej, obudowania ocieplenia wewnątrz budynków, można ją również wykorzystać do nośnego poszycia dachu, stropu, ściany oraz pod podłogi pływające. Produkt jest bardzo dobrym izolatorem akustycznym i cieplnym, dzięki czemu przy jej zastosowaniu w budynku będzie cieplej oraz ciszej. Płyta jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne i zachowuje na długo swój kształt oraz właściwości. Produkt powstał ze sprasowanych wiórów drewnianych i jest ekologiczny. W naszej ofercie znajdziesz również płyty OSB o innych wymiarach, sposób których z łatwością dobierzesz egzemplarz pasujący do Twoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2500mm
     Szerokość produktu1250mm
     Grubość produktu25mm
     Pokrycie3.12m²
     Waga (kg)48kg
     MarkaKronobuild
     Kod produktu5902115300172