Produkty

Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 25 mm 3,125 m2

Kliknij aby powiększyć

Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 25 mm 3,125 m2

Marka: Kronobuild

Marka: Kronobuild

Kod: 313015

|
Prezentowana płyta OSB 3 to uniwersalny materiał budowlany. Produkt jest przydatny podczas budowy budynków, na przykład do wykonania nośnego poszycia dachu. Można również wykorzystać wyrób podczas remontu do oddzielania warstw ocieplających. Płyta OSB charakteryzuje się stabilnością kształtu, co oznacza, że nie odkształca się po montażu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Grubość płyty: 25 mm

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2.5 cm

Wysokość opakowania

250 cm

Szerokość opakowania

125 cm

Waga brutto

48 kg

Wymiary produktu

1250 x 2500 mm

Grubość płyty

25 mm

Powierzchnia w m2

3,125 m2

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Kronobuild

Rodzaj płyty

OSB

Nr referencyjny

OSB25-2500X1250
Płyta OSB 3 to materiał o szerokim zastosowaniu w budownictwie. Produkt można wykorzystać podczas budowy lub remontu. Płyta OSB świetnie nadaje się do wykonania ścianki działowej, obudowania ocieplenia wewnątrz budynków, można ją również wykorzystać do nośnego poszycia dachu, stropu, ściany oraz pod podłogi pływające. Produkt jest bardzo dobrym izolatorem akustycznym i cieplnym, dzięki czemu przy jej zastosowaniu w budynku będzie cieplej oraz ciszej. Płyta jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne i zachowuje na długo swój kształt oraz właściwości. Produkt powstał ze sprasowanych wiórów drewnianych i jest ekologiczny. W naszej ofercie znajdziesz również płyty OSB o innych wymiarach, sposób których z łatwością dobierzesz egzemplarz pasujący do Twoich potrzeb.
Ocena
29 komentarzy
10.10.2019
Płyta słaba technicznie, słabo sprasowana w środku, gwoździe słabo trzymają, podobnie jak wkręty, zero impregnacji i ochrony przed grzybem, płyta wchłania wilgoć z otoczenia jak gąbka i natychmiast pęcznieje a gdy trwa to dłużej, pokrywa się pleśnią. Płyty przetrzymywane w suchym, nieogrzewanym garażu tak się zachowały. Przed użyciem np. jako podłogę radzę płytę pomalować środkiem grzybobójczym a potem pomalować farbą olejną do drewna.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Przypominamy o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie, gdzie zostanie rozpatrzona.

28.06.2016
płyta mocna konstrukcyjnie i materiał sprawdził się przy robociznie z dachem. daje 4,5
05.01.2020
Ogólnie do garażu to ok ale jak każda tego typu płyta śmierdzi bynajmniej na samym początku nie wiem czy to są te formaldehydy ale jak ktoś jest alergikiem to niech kupi sobie jedna taka płytę i wniesie do pokoju gdzie mieszka na jeden dzień i zobaczy czy mu nie przeszkadza ten zapach szczególni intensywny na samym początku.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za pozostawienie opinii na temat płyty. Przykro nam, jeśli spotkała Panią opisana sytuacja. Uprzejmie informujemy, że produkt spełnia wszelkie normy, a szczegóły te dostępne są w deklaracji właściwości użytkowych - dokumencie dostępnym do pobrania na stronie produktu. Zachęcamy również do zapoznania się z zaleceniami producentów w zakresie montażu płyt OSB w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu.

30.12.2018
Płyta bardzo równa bez wystających kawałków drewna, użyłem ją do wyrównania podłogi przed położeniem paneli i spisała się idealnie.
16.12.2018
Płyta jak najbardziej pęcznieje, nie jest odporna na warunki atmosferyczne, klasa 3 o tym mówi a jej gęstość czyli ilość materiału w materiale tej marki nie zadowala, jak dla mnie jest pozaklasowa a cena jak na coś zrobionego z odrobiny odpadów jest masakrycznie duża, nie polecam
21.08.2018
Faktycznie nikt Waszych cen nie przebije. Takiego towaru nie powinno się dopuszczać do obrotu. Strata pieniędzy. Wióry sprasowane bez kleju.
Uczymy się na błędach. Nigdy więcej.
15.08.2018
Ostatnio kupiłem w Castoramie przy ul.Pilotow 3 płyty OSB -3 12 km. Po przywiezieniu na budowę okazało się, że jakość ich wykonania jest fatalna:
- płyty nie mają żadnych nadruków firmowych (producent "non name"),
- są sklejone słabym olejem i niektóre włókna (wióry) odstają od płyty,
- krawędzie płyty są postrzępione tak, jakby w fabryce cięto je tępą piłą, a przy dostawieniu do siebie dwóch plyt powstaje postrzępiona szczelina,
- po ustawieniu płyty na krawędzi płyta rozwarstwia się i pojawia się mnóstwo drzazg.
Tragedia. To albo nie są płyty Kronobuilda, albo Kronobuilda poszedł na calosc: podniósł ceny i obniżył jakość. Ale gdzie była kontrola Castoramy przy odbiorze towaru?
09.06.2018
Niestety, ale płyty z Castoramy Rybnik jakościowo beznadziejne. Krzywe, nie trzymają wymiaru, chwieją się na legarach. Dodatkowe kilka dni pracy na poziomowanie...
07.05.2018
Ile plyt jest w paczce?
16.04.2018
Na stronie kronospan podane, ze płyta ma klasę emisji
E1 (EN 120) "No added Formaldehyde". Czyli jak rozumiem, jest odpowiednia do wnętrz.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Płyta drewnopodobna - TOP 4, które możesz zastosować przy budowie swojego domu

 • Budowa

  Rodzaje i zastosowanie płyt OSB

 • Budowa

  Surowe płyty budowlane – wybór i zastosowanie

Ocena i komentarz dla:

Płyta OSB 3 Kronobuild 2500 x 1250 x 25 mm 3,125 m2