Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB 3 Kronobuild frezowana 2500 x 625 x 22 mm
Strzałka w prawo

Płyta OSB 3 Kronobuild frezowana 2500 x 625 x 22 mm

34,97
/ m²
54,66
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB to doskonała alternatywa dla innych – droższych, cięższych i mniej wytrzymałych – materiałów budowlanych. Do jej zalet należy zaliczyć to, że nie pęcznieje pod wpływem wody jak deski, jest bardziej elastyczna niż beton i gips, a do tego jest bardzo wytrzymała. Wykorzystuje się ją do wykonywania poszyć ścian, dachów czy podłóg. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Płyta OSB przydaje się zarówno do codziennego majsterkowania, jak i na budowie i do wykończenia domów. Powstają z niej głównie stropy, podłogi i poszycia ścian. Czasem można spotkać też charakterystyczne meble z tego materiału o modnym, surowym charakterze. Z takich płyt buduje się też podesty czy elementy skateparków i wybiegów dla zwierząt. To naturalny, niedrogi i łatwy w obróbce materiał. Co ważne, warto wiedzieć, że w płyta OSB mniej pęcznieje pod wpływem wody niż zwykłe deski i jest również bardziej giętka niż inne popularne materiały budowlane. Dzięki temu może być elementem wielu tymczasowych, jak i stałych konstrukcji umiejscowionych wewnątrz budynku, a także w warunkach zewnętrznych. Może też posłużyć do wykonania z niej ogrodzenia czy mebli, które są nie tylko trwałe, ale też atrakcyjne wizualnie.

    • Poręczny format
    • Łatwy montaż z systemem pióro - wpust
    • Zwiększona odporność na wilgoć

    Specyfikacja techniczna

    Pokrycie1.56m²
    SeriaKronobuild
    Profil krawędziFrezowane
    MateriałOSB 3
    Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
    MarkaKronobuild
    Kod produktu5902115300301