LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB 3 Kronopol 2500 x 1250 x 15 mm 3,125 m2
Strzałka w prawo

Płyta OSB 3 Kronopol 2500 x 1250 x 15 mm 3,125 m2

61,98
/ m²
193,69
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB to wytrzymały materiał z wiórów drewnianych o dużej powierzchni. Możesz wykorzystać ją do skonstruowania regałów w swoim domu, skrzynek na narzędzia i innych konstrukcji wymagających wytrzymałego budulca. Bez problemu skręcisz płyty przy wykorzystaniu standardowych wkrętów. W naszym asortymencie znajdziesz płyty OSB o rozmaitych grubościach.

   Cechy i zalety

    Uwielbiasz majsterkowanie? Z przyjemnością wykonujesz do swego domu rozmaite sprzęty, szukasz więc materiału budowlanego, który będzie wytrzymały i łatwy w obróbce? Płyty OSB to produkt wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne dzięki wykonaniu ze sprasowanych wiórów drewnianych. Będą odporne na pęcznienie pod wpływem wilgoci czy odkształcenia. Możesz z łatwością przycinać je piłą, by uzyskać takie wymiary, jakich potrzebujesz. Płyty przydadzą Ci się, jeśli postanowisz stworzyć regały w spiżarni czy garażu, skrzynki na rozmaite przedmioty lub inne meble i półki, które przydadzą się w Twoim domu. Błyskawicznie połączysz płyty OSB standardowymi wkrętami lub gwoździami. W zależności od tego, co chcesz skonstruować, możesz dobrać z naszego asortymentu marketów budowlanych Castorama taką grubość , jaka będzie odpowiednio wytrzymała.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2500mm
     Szerokość produktu1250mm
     Grubość produktu15mm
     Pokrycie3.12m²
     Profil krawędziProsty
     Waga (kg)29kg
     MateriałDrewno
     MarkaKronopol
     Kod produktu5902221448850