Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB 3 SwissKrono frezowana 2500 x 675 x 22 mm 1,687 m2
Strzałka w prawo

Płyta OSB 3 SwissKrono frezowana 2500 x 675 x 22 mm 1,687 m2

53,31
/ m²
89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta budowlana OSB to płasko prasowana płyta wykonana z drewna. Składa się z wiórów płaskich, które zostały pod ciśnieniem spojone żywicą syntetyczną. Produkt jest przeznaczony do przenoszenia obciążenia konstrukcji zarówno wewnątrz, i jak i na zewnątrz budynku. Znakomicie zda egzamin jako element połaci dachowych, ścian, podłóg i stropów. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Konstrukcyjna płyta budowlana OSB 3 jest produktem drzewnym, płaskoprasowaną płytą trójwarstwową, która składa się z prostokątnych wiórów płaskich, które pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury, przy zastosowaniu jako spoiwa żywic syntetycznych, sprasowywane są metodą walcowania na gorąco. Krawędzie są frezowane na pióro i wpust. Zawiera ponad 90% drewna, produkuje się ją ze specjalnie selekcjonowanych pni drzew - tzw. wyrzynów sosnowych, pozyskiwanych przede wszystkim z przecinek pielęgnacyjnych lasów. Płyta OSB 3 to płyta przenosząca obciążenia do stosowania w środowisku o umiarkowanej wilgotności na zewnątrz i wewnątrz. Doskonale nadaje się do: poszyć połaci dachowych, ścian zewnętrznych i wewnętrznych, podłóg, stropów, schodów, belek dwuteowych. Ponieważ jest to drewnopochodna płyta o wszechstronnych zastosowaniach, stanowi alternatywę dla desek, sklejki i zwykłej płyty wiórowej. Wymiary: długość 2500 mm, szerokość 675 mm, grubość 22 mm.

    • Format płyty umożliwia łatwość transportu i przenoszenia
    • Łączenie pióro-wpust, łatwość obróbki przy pomocy standardowych narzędzi
    • Po złożeniu uzyskujemy równą powierzchnię

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2500mm
    Szerokość produktu675mm
    Grubość produktu22mm
    Pokrycie1.69m²
    Profil krawędziFrezowane
    Waga (kg)22.18kg
    MateriałDrewno
    Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
    MarkaKronopol
    Kod produktu5901940223496