Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB formatka Kronobuild 12 x 1220 x 610 mm
Strzałka w prawo

Płyta OSB formatka Kronobuild 12 x 1220 x 610 mm

44,98
/ szt.
60,78
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB formatka Kronobuild to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Poręczny format oraz proste krawędzie znacznie ułatwią wykorzystanie jej i obróbkę. Płyta jest wytrzymała i nadaje się do wnętrz, które charakteryzuje większa wilgotność. Produkt możesz wykorzystać do tworzenia najróżniejszych konstrukcji budowlanych oraz meblowych. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Płyta OSB formatka Kronobuild 12 x 1220 x 610 mm przyda się podczas tworzenia niejednej konstrukcji. Z tego materiału możesz wykonać zarówno konstrukcje budowlane, jak i elementy meblowe. Płyta wykonana z OSB nie tylko charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Jest przy tym odpowiednia do stosowania we wnętrzach o większej wilgotności. Płyta OSB formatka Kronobuild ma poręczny format. Dzięki temu jej obróbka jest znacznie łatwiejsza. Zapewnia to również jej wszechstronne zastosowanie. Samo wykorzystanie płyty ułatwiają również proste krawędzie. Szukasz innego rozmiaru płyty? Znajdziesz je w asortymencie sklepów Castorama. Zaopatrz się również w akcesoria oraz narzędzia potrzebne do montażu lub w inne materiały budowlane.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Wytrzymałość
    • Poręczny format

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1220mm
    Szerokość produktu610mm
    Grubość produktu12mm
    Pokrycie0.74m²
    SeriaKronobuild
    Profil krawędziProsty
    Waga (kg)5.18kg
    MarkaKronobuild
    Kod produktu5907555421388