LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB formatka Kronobuild 12 x 810 x 405 mm
Strzałka w prawo

Płyta OSB formatka Kronobuild 12 x 810 x 405 mm

19,98
/ szt.
60,55
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB formatka Kronobuild wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem. Sprawdzi się podczas tworzenia najróżniejszych konstrukcji. Te natomiast nadają się do użytku wewnętrznego również w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Płyta ma poręczny format i proste krawędzie, które ułatwiają jej wykorzystanie. Jest również bardzo wytrzymałym materiałem. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Płyta OSB formatka Kronobuild 12 x 810 x 405 mm to bardzo użyteczny produkt. Charakteryzuje go wszechstronne zastosowanie. Nadaje się do tworzenia różnych konstrukcji. Możesz wykorzystać płytę z OSB do stawiania ścianek działowych, ale też odnajdzie się w meblarstwie. Dobrze radzi sobie przy tym w pomieszczeniach, w których panuje zwiększona wilgotność. Płyta OSB formatka Kronobuild jest bardzo wytrzymała. Dodatkowo ma poręczny format. Dzięki temu znacznie łatwiej przytniesz ją do pożądanych rozmiarów czy kształtów. Prosta krawędź płyty ułatwia tworzenie z niej konstrukcji. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz również inne rozmiary tej płyty. Skorzystaj też z akcesoriów i narzędzi, których potrzebujesz do jej obróbki oraz montażu.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Wytrzymałość
    • Poręczny format

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu810mm
    Szerokość produktu405mm
    Grubość produktu12mm
    Pokrycie0.33m²
    SeriaKronobuild
    Profil krawędziProsty
    Waga (kg)2.28kg
    MarkaKronobuild
    Kod produktu5907555421371