Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB formatka Kronobuild 15 x 1220 x 610 mm
Strzałka w prawo

Płyta OSB formatka Kronobuild 15 x 1220 x 610 mm

59,98
/ szt.
81,05
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB formatka Kronobuild to materiał o wszechstronnym zastosowaniu. Możesz zbudować z niego wiele różnorodnych konstrukcji. Nadaje się do wykorzystania we wnętrzach o zwiększonej wilgotności. Produkt ma poręczny rozmiar, co ułatwia jego wykorzystanie. Jest przy tym bardzo wytrzymała nie tylko na zwiększoną wilgotność. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Płyta OSB formatka Kronobuild 15 x 1220 x 610 mm to wytrzymały materiał. Dzięki temu możesz stworzyć z niego wiele konstrukcji o różnorodnym przeznaczeniu. Te natomiast nadają się do wykorzystania wewnątrz budynków, w tym w pomieszczeniach o większej wilgotności. Płyta OSB formatka Kronobuild ma bardzo poręczny format. Wraz z wykończeniem prostymi krawędziami zapewnia to znacznie łatwiejsze wykorzystanie go oraz jego montaż. Płyta z OSB jest łatwa w obróbce. Potrzebne do niej oraz do montażu płyty narzędzia znajdziesz w ofercie sklepów Castorama. Skorzystaj również z akcesoriów montażowych, aby konstrukcje były trwałe. A może szukasz innego rozmiaru płyty z tego materiału? W tym celu również zapoznaj się z ofertą sklepu.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Wytrzymałość
    • Poręczny format

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1220mm
    Szerokość produktu610mm
    Grubość produktu15mm
    Pokrycie0.74m²
    SeriaKronobuild
    Profil krawędziProsty
    Waga (kg)6.47kg
    MarkaKronobuild
    Kod produktu5907555421401