Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB formatka Kronobuild 15 x 810 x 405 mm
Strzałka w prawo

Płyta OSB formatka Kronobuild 15 x 810 x 405 mm

25,98
/ szt.
78,73
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB formatka Kronobuild to materiał, który sprawdzi się podczas tworzenia konstrukcji. Możesz je wykorzystać w warunkach wewnętrznych i w przypadku podwyższonej wilgotności. Produkt ten charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem. Jest wytrzymały. Dodatkowo ma poręczny format, który z pewnością ułatwi jego obróbkę i montaż. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Płyta OSB formatka Kronobuild 15 x 810 x 405 mm ma wszechstronne zastosowanie. Dzięki niej możesz wykonać wiele różnorodnych konstrukcji wewnętrznych. Płyta wykonana z OSB nadaje się również do wnętrz, w których wilgotność jest bardzo wysoka. Płyta OSB formatka Kronobuild to z pewnością wytrzymały materiał. Równocześnie ma poręczny format. Znacznie ułatwi Ci to wykorzystanie płyty podczas tworzenia konstrukcji. Zapewni także łatwiejszą obróbkę czy przycinanie jej do pożądanych kształtów. Dzięki wykończeniu prostymi krawędziami tworzenie konstrukcji z płyt jest dużo łatwiejsze. Inne rozmiary tej płyty znajdziesz w asortymencie sklepów Castorama. Dobierz z niego również narzędzia oraz akcesoria, których potrzebujesz do stworzenia zaplanowanej konstrukcji.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Wytrzymałość
    • Poręczny format

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu810mm
    Szerokość produktu405mm
    Grubość produktu15mm
    Pokrycie0.33m²
    SeriaKronobuild
    Profil krawędziProsty
    Waga (kg)2.85kg
    MarkaKronobuild
    Kod produktu5907555421395