LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB formatka Kronobuild 18 x 1220 x 610 mm
Strzałka w prawo

Płyta OSB formatka Kronobuild 18 x 1220 x 610 mm

64,98
/ szt.
87,81
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB formatka Kronobuild to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Płytowe elementy nadają się do tworzenia konstrukcji wewnętrznych, w tym również w warunkach zwiększonej wilgotności. Produkt ten charakteryzuje się wytrzymałością. Ma poręczny format, który ułatwia wykorzystanie płyty. O jej funkcjonalności świadczą również proste krawędzie. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Płyta OSB formatka Kronobuild 18 x 1220 x 610 mm to z pewnością bardzo funkcjonalny materiał konstrukcyjny. Płyty z OSB mogą być wykorzystane w warunkach wewnętrznych. Z powodzeniem sprawdzą się jako budulec konstrukcji w pomieszczeniach o większej wilgotności. Płyta OSB formatka Kronobuild jest wytrzymała. Ma również wszechstronne zastosowanie. Dzięki poręcznemu formatowi płyty znacznie łatwiej wykonywać z niej konstrukcje. Ułatwia to przycinanie oraz kształtowanie krawędzi płyt. Produkt ten będzie łatwy w montażu także dzięki wykończeniu prostymi krawędziami. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz duży wybór dostępnych rozmiarów płyt wykonanych z OSB. Możesz się także zaopatrzyć w akcesoria montażowe i narzędzia do obróbki tego materiału.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Wytrzymałość
    • Poręczny format

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1220mm
    Szerokość produktu610mm
    Grubość produktu18mm
    Pokrycie0.74m²
    SeriaKronobuild
    Profil krawędziProsty
    Waga (kg)7.72kg
    MarkaKronobuild
    Kod produktu5907555421425