Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB formatka Kronobuild 18 x 810 x 405 mm
Strzałka w prawo

Płyta OSB formatka Kronobuild 18 x 810 x 405 mm

28,98
/ szt.
87,82
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB formatka Kronobuild to wytrzymały materiał konstrukcyjny przeznaczony do stosowania wewnątrz budynków. Nadaje się do tworzenia wielu różnorodnych konstrukcji. Możesz je wykorzystać również we wnętrzach, w których panuje większa wilgotność. Płyta ma poręczny format. Jej wykorzystanie ułatwiają także proste krawędzie. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Chcesz stworzyć wytrzymałą i trwałą konstrukcję? Potrzebny jest Ci zatem odpowiedni materiał. Będzie nim płyta OSB formatka Kronobuild 18 x 810 x 405 mm. Produkt ten ma wszechstronne zastosowanie. Nadaje się do tworzenia różnych konstrukcji. Może być stosowana również w warunkach wilgotnych. Nie zaszkodzą one płycie i nie wpłyną na trwałość konstrukcji. Płyta OSB formatka Kronobuild jest bardzo wytrzymała. Jej poręczny format ułatwia pracę z płytą. Dzięki temu znacznie łatwiej przycinać ją do rozmiarów czy kształtów, których potrzebujesz. Proste krawędzie natomiast ułatwiają łączenie płyt. Inne rozmiary tego materiału znajdziesz w asortymencie sklepów Castorama. Możesz także zaopatrzyć się w narzędzia oraz akcesoria montażowe, które będą Ci potrzebne.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Wytrzymałość
    • Poręczny format

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu810mm
    Szerokość produktu405mm
    Grubość produktu18mm
    Pokrycie0.33m²
    SeriaKronobuild
    Profil krawędziProsty
    Waga (kg)3.42kg
    MarkaKronobuild
    Kod produktu5907555421418