LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB formatka Kronobuild 9 x 810 x 405 mm
Strzałka w prawo

Płyta OSB formatka Kronobuild 9 x 810 x 405 mm

16,98
/ szt.
51,45
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB formatka Kronobuild przyda Ci się do wszelkiego rodzaju konstrukcji, które wykorzystasz wewnątrz pomieszczeń. Dobrze będą funkcjonowały w warunkach zwiększonej wilgotności. Produkt ten ma wszechstronne zastosowanie. Jest przy tym bardzo wytrzymały. Poręczny format oraz prosta krawędź pozwolą Ci stworzyć niejedną konstrukcję. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Szukasz uniwersalnego produktu do budowy konstrukcji z materiałów drewnopochodnych? Dobrym wyborem będzie zatem płyta OSB formatka Kronobuild 9 x 810 x 405 mm. Możesz wykorzystać ją wewnątrz budynków. Bardzo dobrze sprawdzi się nawet w warunkach wilgotnych. Płyta OSB formatka Kronobuild ma prostą krawędź. Jej poręczny format zapewni Ci dużą wygodę podczas tworzenia różnych konstrukcji. Płyta OSB ma wszechstronne zastosowanie. Jest również bardzo wytrzymała. Z pewnością przyda się podczas majsterkowania, a także tworzenia różnego rodzaju przedmiotów czy elementów budowlanych. Szukasz innego rozmiaru płyt OSB? Znajdziesz go w ofercie sklepów Castorama. Zaopatrz się również w produkty potrzebne do obróbki tej płyty.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Wytrzymałość
    • Poręczny format

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu810mm
    Szerokość produktu405mm
    Grubość produktu9mm
    Pokrycie0.33m²
    SeriaKronobuild
    Profil krawędziProsty
    Waga (kg)1.83kg
    MarkaKronobuild
    Kod produktu5907555421357