LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Polistyren i poliwęglan

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Płyty ścienne

Strzałka w prawo

Polistyren i poliwęglan

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta polistyren 2,25 mm bezbarwna 100 x 50 cm

Płyta polistyren 2,25 mm bezbarwna 100 x 50 cm

72,98
/ szt.
145,96
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta polistyren bezbarwna jest łatwa w obróbce, dlatego wykonasz z niej różnorodne konstrukcje. Produkt posłuży Ci do obudowania brodzika lub wykonania bezpiecznego i trwałego przeszklenia drzwi. Model o wysokiej przejrzystości doskonale tłumi dźwięki. Płyta o gładkiej strukturze jest łatwa do wyczyszczenia oraz niewrażliwa na uderzenia.

   Cechy i zalety

    Płyta polistyren 2,25 mm bezbarwna 100 x 50 cm posłuży Ci do rozmaitych konstrukcji. Produkt sprawdzi się do wykonania bezpiecznego przeszklenia drzwi. Płyta wyróżnia się wysoką przejrzystością, dlatego zastosowana w skrzydle nie zaciemni pomieszczenia. Model pozwoli Ci też stworzyć bezpieczną balustradę schodów. Płytę z polistyrenu wykorzystasz do wykonania elementów dekoracyjnych. Model o gładkiej strukturze jest odporny na uderzenia. Pęknięta płyta nie ma ostrych krawędzi, dlatego jest bezpieczniejsza od szkła. Produkt jest lekki, dzięki czemu łatwo poddać go obróbce. Płyta polistyren bezbarwna ma gładką powierzchnię, dlatego jej czyszczenie nie sprawi Ci trudności. Sprawdź też modele o innych wymiarach. Znajdziesz je w naszej ofercie.

    • Wysoka przejrzystość i przepuszczalność światła
    • Dobra izolacja akustyczna
    • Dobra odporność chemiczna
    • Niska masa, bezpieczne w użytkowaniu
    • Łatwość obróbki

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu2.25mm
    MateriałPolistyren
    KolorBezbarwny
    TeksturaGładki
    PrzeznaczenieBalustrady schodów, obudowy mebli, ścianki działowe, płyciny drzwiowe, drzwi przesuwne, ścianki wanien i pryszniców, okładziny ścienne, wewnętrzne osłony oszklenia, podsufitki, elementy dekoracyjne
    Kod produktu5901619121351