Zobacz więcej Płytki gipsowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Płytki gipsowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płytka dekoracyjna Botin cegła z fugą 0,46 m2
Strzałka w prawo

Płytka dekoracyjna Botin cegła z fugą 0,46 m2

106,48
/ m²
48,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płytka wykonana jest z najwyższej jakości gipsu co, gwarantuje doskonałe właściwości użytkowe przez lata. Jej charakterystyczny kształt ułatwia montaż oraz sprawia, że uzyskany wzór zachwyca swoją unikatowością i doskonale sprawdza się zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych aranżacjach. Zastosowanie fugi dodatkowo podkreśla charakter płytki.

   Cechy i zalety

    Cegłopodobna płytka gipsowa to nowoczesny produkt wykończeniowy, który możesz zastosować w swoim domu. Płytka ma unikalną konstrukcję – jest połączona z fugą, dzięki czemu jest bardzo łatwa w montażu. Po zastosowaniu jej na powierzchni tworzy elegancką okładzinę, która pasuje do ciekawych aranżacji wnętrz. Sprawdza się bardzo dobrze w tradycyjnych i nowoczesnych stylizacjach. Posiada biały kolor – możesz ją pozostawić w takiej wersji lub pomalować na wybrany przez siebie odcień za pomocą zwykłych narzędzi, dopasowując do charakteru pomieszczenia. Możesz też przykleić ją do ściany za pomocą odpowiedniej zaprawy klejowej lub kleju elastycznego, który zapewni jej doskonałą przyczepność. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór płytek do zastosowania w pomieszczeniach i na elewacjach domu.

    • Szybki montaż
    • Nie wymaga fugowania
    • Łatwa w obróbce

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu12
    Długość produktu350mm
    Szerokość produktu275mm
    Grubość produktu25mm
    Pokrycie0.46m²
    Waga produktu7.5kg
    KolorBiały
    MateriałGips
    Obszar zastosowaniaWewnątrz
    Kod produktu5902406630100